Naše firma se specializuje na tvorbu rodinných zahrad. Díky spojení projekce a realizace zahrad s pěstováním okrasných rostlin jsme schopni poskytovat kompletní zahradnické služby. Pokud jste se rozhodli vytvořit si příjemné místo pro život na své zahradě, rádi s vámi budeme spolupracovat.

 

01 VYTVÁŘÍME NÁVRHY ZAHRAD

Projekce zahrad je naše vlajková loď. Důraz na kvalitní a originální návrh zahrady nás odlišuje od mnoha firem v oboru, pro které je primární hlavně vlastní realizace zahrady. Během navrhování se zahradní architekt s našimi zákazníky několikrát potkává a vzájemně pilují společnou představu o budoucím prostoru, ať už se jedná o zahradu rodinného domu, střešní zahradu, ovocný sad, koupací jezero nebo třeba předzahrádku.

 

02 PROVÁDÍME REALIZACE ZAHRAD

Vlastní zázemí nám umožňuje vyhovět častému požadavku navázat na návrh zahrady její realizací. Od počátku budujeme odborný tým lidí a moderní technické vybavení. Efektivně zvládáme činnosti od terénních úprav po výsadby květinových záhonů. Kapacitně jsme vybaveni pro realizace středně velkých a větších zahrad.

 

03 PĚSTUJEME OKRASNÉ DŘEVINY A TRVALKY

Okrasná školka je naše radost. Kromě pěstování nejdůležitějších rostlin pro naše realizace zahrad zde zkoušíme nové druhy a odrůdy. Slouží jako naše zahradní laboratoř pro zavádění zajímavých neokoukaných rostlin. Díky vlastní školce jsme také schopni konkurovat cenou dodávaných výpěstků.

 

04 VYRÁBÍME ZAHRADNÍ MOBILIÁŘ

Jednoduché stavby, konstrukce nebo třeba sedací prvky k zahradě patří. V současnosti dodáváme autorsky zpracované prvky jako konstrukce pro popínavé rostliny, dřevníky, vyvýšené záhony, pařeniště, komposty aj. Investujeme do toho, abychom byli schopni tuto řadu dále rozšiřovat.

KONTAKT

+420 777 815 279
arbodesign@arbodesign.cz