VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

 

 

01 PRACOVNÍK REALIZACE (řemeslník v oboru zahradnickém) 

 

O čem práce u nás je?

Na rovinu přiznáváme, že je to docela náročná dřina. Typická sadovničina – výkopy pro chodníky, závlahu, stromy. Stavba zídek, cestiček, konstrukcí, pak teprve přichází to, co máme všichni rádi, výsadby stromů a záhonů, zakládání trávníku, budování vodních prvků. Naštěstí nám v tom dost pomáhá mechanizace.  

 

Jaký by měl být „náš člověk“?

Zahradník. Kromě toho, že by měl být pracovitý, měl by chtít učit se nové věci. Zkrátka chtít si doplnit teorii ze školy praktickými dovednostmi. Často děláme závlahy nebo střešní zahrady, ani my jsme si však ze školy ohledně toho nepřinesli moc know-how. Každopádně by měl být přátelský, aby mezi nás zapadl.

 

Co by měl umět?

Práce je pro zájemce z řad absolventů zahradnických oborů (OU, SŠ, VŠ), takže to, co si odnese běžný středoškolák ze školy (sortiment rostlin, zahradnické dovednosti), plus aktivní řízení auta (sk. B).

 

Co můžeme nabídnout?

Především práci v mladém kolektivu, kde se snažíme vyjít si vstříc a mít práci jako zábavu (ne že by se to vždy dařilo). Zvlášť čerstvý absolvent se může přiučit řadě dovedností v oboru. Kromě rýče a motyky se snažíme mít i moderní techniku, se kterou u nás budete pracovat. Finanční ohodnocení nabízíme odpovídající naší profesi.

 

 

02 BRIGÁDNÍK

 

V čem se liší od předchozího?

V zásadě jen menšími nároky na vzdělání a dovednosti (studenti zahradnických škol). Časové možnosti sladíme s Vaším studiem. 

  

 

 

Zaujala Vás naše nabídka?

Přijďte za námi osobně do kanceláře na Křenové 40 v Brně, samozřejmě po předchozí domluvě. Životopis předem výhodou 😊

Práci bychom začali začátkem letošní sezóny (předpokládáme v polovině března).

 

Tel.: 777 815 279

Email: arbodesign@arbodesign.cz

 

Vít Ondráček, majitel firmy

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

+420 777 815 279
arbodesign@arbodesign.cz