Naše okrasná školka se specializuje na pěstování trvalek a sadovnicky zajímavých keřů. Převážná část produkce rostlin se uplatňuje v naší vlastní tvorbě, volné výrobní kapacity nabízíme koncovým zákazníkům i oborovým kolegům.

NABÍDKA ROSTLIN

Máte-li zájem o naše rostliny, zašlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vystavíme nabídku s potvrzením dostupnosti konkrétních taxonů. Internetový katalog rostlin se snažíme udržovat co nejaktuálnější, vždy je ale lepší si dostupnost jednotlivých rostlin nejdříve ověřit.

Ceník ve formátu pdf zobrazíte kliknutím na obrázek:

01 POPTÁVKA A OBJEDNÁVKA

Poptávky na rostliny zasílejte na adresu skolka@arbodesign.cz, případně telefonujte na číslo +420 730 522 009. Rostliny objednáte potvrzením nabídky zpracované na základě vaší poptávky.

02 ODBĚR A PLATBA

Zboží je možné si po domluvě vyzvednout přímo v okrasné školce v Sivicích (viz kontakt). Rostliny nezasíláme. Platba je možná v hotovosti.

03 CENY

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Prosíme oborové zákazníky, aby si vyžádali velkoobchodní ceník na emailové adrese skolka@arbodesign.cz.

04 SORTIMENT

Dostupnost jednotlivých druhů rostlin se během roku mění, může se stát, že některý taxon je dlouhodobě nedostupný. Aktuální dostupnost rostlin ověříte poptávkou. Ceník ve formátu pdf naleznete zde.

TRVALKY, SKALNIČKY, TRAVINY

LISTNATÉ KEŘE

JEHLIČNATÉ DŘEVINY

KONTAKT

+420 777 815 279
arbodesign@arbodesign.cz